Čtvrtek, 27 října, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVíce světla a tepla i v pochmurných zimních měsících

Více světla a tepla i v pochmurných zimních měsících

Zvýšená tepelná izolace, lepší přechod energie, více denního světla – to jsou výhody nového tepelně izolačního skla s pokovením ECLAZ® nabízené ve standardu firmou Internorm.

Protože ECLAZ® vpustí více denního světla (propustnost světla (LT) = 77%) a více solární energie (g-hodnota = 60%) do interiéru než jiné 3-sklo s tepelně izolačním pokovením.

Obytné prostory působí na jedné straně ještě příjemněji a světleji a na druhé straně je zajištěna vynikající tepelná izolace, speciálně v tmavých zimních měsících, což má rozhodující vliv na komfort bydlení. Modré části světelného spektra se zesílí přechodem skrz sklo a tím zajistí až o 10% více denního světla.

Při průchodu energie dosahuje ECLAZ® téměř takových hodnot jako 2-sklo s tepelně izolačním pokovením s ohledem na průchod denního světla. Tepelná ztráta je tím velmi nízká (Ug 0,5W/m2K) a zisk solární energie je vysoký (g-hodnota = 60%).

Sluneční světlo je pozoruhodné a nezajišťuje pouze svelost, ale skutečné sluneční záření má pozitivní vliv na naše zdraví, zvyšuje koncentraci a produktivitu a zároveň vytváří pohodu.

Umělé osvětlení a také lampy s denním světlem nemohou tohoto účinku dosáhnout.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper