Čtvrtek, 27 října, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyNástěnné věšáky můžete použít i v kancelářích

Nástěnné věšáky můžete použít i v kancelářích

V létě a během měsíců, kdy nepotřebujeme odkládat teplé svršky, si vůbec neuvědomujeme, že doma nebo v práci potřebujeme věšák. Jakmile ale přichází studené období, bez nástěnného věšáku nebo předsíňové stěny se nám žije nepohodlně. Pokud chcete mít v předsíni nebo v kanceláři pořádek, jsou nástěnné věšáky nebo předsíňové stěny doslova nutností. 

Nástěnné věšáky se zrcadlem i bez něho

Na výběr máte nástěnné věšáky jednoduché, nebo se zrcadlem. Ty nejjednodušší nástěnné věšáky tvoří např. 4 věšáky a polička, na kterou můžete uložit pokrývky hlavy šály, rukavice a podobně. Dalším typem jsou nástěnné věšáky, které mají vedle sebe zrcadlo. Tedy na jedné desce jsou věšáky a polička, na druhé pak zrcadlo a příp. také polička ve spodní části. 

Někomu může vyhovovat věšák s botníkem. Pod věšáky na kabáty a podobně, je menší botník s poličkou. 

Vybavujeme klasickou předsíň

Pokud hledáte věšáky do předsíně v domě či bytě, podívejte se na klasické předsíňové stěny. Ty mohou tvořit jeden celek, většinou nástěnné věšáky se s úzkou skříní a nízkým botníkem, kdy vše působí tak, že je k sobě připevněno a drží pospolu. Zvolit můžete ale i předsíňovou stěnu, kterou tvoří jakoby samostatné zrcadlo, nástěnný věšák a botník, vše v jednom dokoru. Taková předsíňová stěna působí vzdušně, lehce a hodí se jak do moderních interiérů, tak do venkovských příbytků. 

Je velmi praktické, a to ať už žijete sami, s malými dětmi, nebo jste pár v seniorském věku, mít doma větší botník, na který je možné si sednout. Např. velký botník se sedátkem bílý, který je opatřen dvěma kusy čtvercových podsedáků. Nejenže se vám bude pohodlně obouvat, ale také do něj uložíte boty, doplňky nebo třeba hračky na písek či cokoli, co chcete mít po ruce při odchodu ven.

Bohatou nabídku nástěnných věšáků, předsíňových stěn i botníků najdete na signal-nábytek.cz s dopravou ZDARMA a slevami i 50 % a víc. 

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper