Sobota, 29 října, 2022
novinky

Hliníková okna a barvy? Tipněte si, kolik barevných odstínů máte na výběr

Redakce doporučuje

Je všeobecně známo, že hliníková okna jsou trvanlivá, bezpečná a elegantní. Ne každý ovšem ví, že z hlediska barvy a povrchu hliníkového profilu je k dispozici téměř 600 možností.

Na výběr jsou nejen barvy od výmyslu světa, ale také luxusní povrchové úpravy připomínající dřevo, pohledový beton nebo kovy.

Jako investor, architekt nebo designér chcete realizovat svoji představu o designu domu či jiné budovy bez kompromisů. U oken od Kalypso můžete počítat s nejširší nabídkou povrchových úprav a zároveň is vysokou odolností, a to díky vynikající lakovací technologii od německé společnosti Heroal.

Technologie práškového lakování HWR Heroal zajišťuje oknům Kalypso intenzivní a stálé barvy, vysoce odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření. Na výběr je komplexní barevná škála RAL a různé stupně lesku.

Kromě přibližně 500 dostupných RAL barev mohou být okenní profily nalakovány také exkluzivními barvami Les Couleures® Le Corbusier. Z této exkluzivní škály máte na výběr ze 63 barevných odstínů, přičemž za tyto barvy není speciální příplatek.

Další možnosti nabízí úprava Surface Design (SD), díky které lze dosáhnout vzhledu dřeva, betonu i další možné povrchové designy.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Nástěnné věšáky můžete použít i v kancelářích

V létě a během měsíců, kdy nepotřebujeme odkládat teplé svršky, si vůbec neuvědomujeme, že doma nebo v práci potřebujeme věšák. Jakmile...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img